Урок у 5 класі за темою

«Улюблені телепередачі»

Цілі уроку: удосконалювати навички діалогічного та монологічного мовлення, спираючись на раніше здобуті знання лексики, використовуючи вислови звуків; удосконалювати вимову слів, що називають дні тижня та місця відпочинку; удосконалювати навички читання невеликого зв’язного тексту з теми; організовувати сприймання невеликого тексту з теми на слух; удосконалювати вміння працювати з підручником та словником. Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, що називають різні телепередачі. Прилучати учнів до культури мови, що вивчається. Розширювати їх філологічний кругозір. Розвивати фонематичний слух, зорову та слухову пам’ять, уяву та мовленнєві здібності, розвивати вміння переносити здобуті знання в нову ситуацію.

Обладнання: тематичні малюнки місць відпочинку, назви днів тижня, малюнки телевізійних передач, текст для читання та завдання до нього, підручник, зошит, словник.

Тип уроку: комбінований (повторення раніше вивчених та засвоєння нових знань).

Схема уроку:

І Початок уроку

1. Організаційний момент

2. Мовна зарядка

3. Фонетична зарядка

4. Буквинний диктант

ІІ Основна частина уроку

1. Повторення раніше вивченої лексики

2. Читання тексту

а) первинне читання вчителем

б) перевірка розуміння прочитаного

в) повторне читання учнями

г) виконання вправи до тексту

3. Фізкультхвилинка

4. Оголошення теми та мети уроку

5. ознайомлення з новими лексичними одиницями

6. Ознайомлення з граматичним правилом

ІІІ Заключна частина уроку

1. підбиття підсумків

2. оцінювання

3. домашнє завдання

Хід уроку:

І Початок уроку

1. Організаційний момент

Мета: включити учнів в іншомовне спілкування

Good-morning, children! How are you? I am happy to see you. Are you ready for the lesson?

2. Мовна зарядка

Мета: удосконалення навичок діалогічного мовлення на рівні питання-відповідь.

Гра «Митник»

(одному учню надягається медальйон із зображенням митника. Учень перевіряє чи є необхідні для уроку матеріали в інших учнів)

What do you have?

I have…..

Гра «Репортер»

(запитання задаються до кожного учня, а потім один учень задає всім одне запитання. Звертається увага на інтонацію та смисловий наголос)

What is your name?

Where do you live?

How are you?

How old are you?

Where you from?

What nationality are you?

3. Фонетична зарядка

Мета: удосконалювати вимову звуків

Repeat after me:

“I am busy, busy, busy”

Says a little bee

Little busy, busy bee

Brought some honey to my tea.

4. Буквинний диктант

Мета: удосконалювати написання букв

Open your copy-books and write down the date. What day is it today? What month is it now? Let`s write some letters: Ww, Oo, Nn, Mm, Zz, Ii, Aa. Check in

ІІ Основна частина уроку

1. Повторення раніше вивченої лексики

Мета: закріпити раніше вивчений матеріал, розвивати вміння аналізувати.

(на дошці зображені назви днів тижня та різних місць відпочинку. Діти повторюють за вчителем, а потім виходять декілька учнів та показують слова, які називають решта учнів класу по черзі)

Repeat after me: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday. Theatre, cinema, circus, sea, country, zoo.

2. Читання тексту

Мета: удосконалювати навички читання

а) первинне читання вчителем

Open your book and listen to me

б) перевірка розуміння прочитаного

(читаю декілька речень українською мовою, а учні знаходять їх у тексті та читають на англійській мові)

в) повторне читання учнями (ланцюжком по одному реченні)

г) виконання вправи до тексту

Open your copy-books and write down the sentences after the text and complete them.

3. Фізкультхвилинка

Мета: знати психічне та фізичне напруження учнів

(показую хмаринки з назвами дій, а учні виконують їх)

Stand up, look and do: look, listen, go, run, fly, write down, draw, jump….

3. Оголошення теми та мети уроку

Мета: ознайомити учнів з темою та метою уроку.

The topic of our lesson is “television programmers”. We will speak about your favourite programmers. And we will learn some new words.

4. Ознайомлення з новими лексичними одиницями

Мета: ознайомити з новими лексичними одиницями.

(хорове та індивідуальне повторення слів)

Repeat after me: cartoon, film, programme about animals, news, sports programme, quiz show, game show.

5. Ознайомлення з граматичним правилом

Мета: удосконалювати граматичні навички

Present Perfect Tense

(Ознайомлюю учнів з граматичним правилом за допомогою таблиці)

6. робота з підручником

вправа 5 сторінка 82

ІІІ Заключна частина уроку

1. оцінювання

2. домашнє завдання: ex1p80 learn new words

3. підбиття підсумків. Let’s summarize what we do during the lesson. Stand up, children! The lesson is over. Have a good time. See you soon.

Кiлькiсть переглядiв: 455

Коментарi